Legalizujte nejvýhodněji

www.e-software.cz >Články

Vyhledávání

Hledat
Košík
Uživatel

Přihlášení

Registrace Přihlásit

Legalizujte nejvýhodněji

Stále nevíte jak nejvýhodněji legalizovat svůj software?

Výhodná jednorázová koupě

Máme pro vás např. Windows XP Home CZ OEM za 2084,- nebo Windows XP Professional za 3269,-, co se týče Office, tak jsme schopni vám nabídnout verzi Office 2003 Standard již od 6 999,-

Výhodné multilicence a pronájmy software

Chcete výhodně nakoupit i Office, co takhle výhodný pronájem s rozložením plateb na 3 roky + nová verze Office 2007 zdarma! Uděláme vám nabídku nejen Microsoft software přímo na míru a za nejvýhodnější ceny - vše díky našim licenčním specialistům. Zde můžeme nabídnout Office 2003 SBS již od 4 100,-

Legalizujte výhodně

Legalizace software je bezesporu dobrá investice, už jen kvůli hrozícím sankcím, které nejsou zanedbatelné, otázkou zůstává za kolik? Díky našim zkušenostem se softwarovými audity a specialistům na různé multilicence vám dokážeme sestavit nejvýhodnější licenční program pro nákup software.

Nenechte se zmýlit, software lze nakupovat řadou variant, výrobci dávají různé benefity, slevy a další výhody, které nejsou obecně známy.

Kontaktujte nás

Náš licenční specialista se vám bude individuálně věnovat. Kontaktujte nás na e-mailu: esoftware@esoftware.cz nebo také na telefonu 731 61 61 60.

Magazín Slevy a výhody Jak nakupovat Obchodní podmínky Pro velkoodběratele Kontakty Mapa webu
Copyright and design 4Stars, s . r. o. 2005-2013
Naše projekty: Obleceni-next.cz | HotMode.cz