Informace pro velkoodběratele

www.e-software.cz >Články

Vyhledávání

Hledat
Košík
Uživatel

Přihlášení

Registrace Přihlásit

Informace pro velkoodběratele

Zařaďte se mezi naše stálé odběratele software. Nabízíme Vám jak krabicové verze licencí, elektronické licence, multilicence, akademické licence a licence Select - žádné licence ani software pro nás není překážkou. Nabídneme Vám vždy tu nejlepší možnou cenu a v případě dlouhodobých odběrů Vám můžeme dodávat i na fakturu se splatností.

Víte, že naše společnost dodává software nejen koncovým zákazníkům, ale také menším, i velkým soukromým firmám. Dodáváme rovněž školským zařízením, nadacím, ale také státní správě.

Výhody pro pravidelné odběratele:
  • nejvýhodnější ceny

  • nadstandardní individuální přístup  

  • možnost platby na fakturu

  • nejrychlejší možné dodávky

  • výhradní dodavatel software - dodáváme veškeré licence na trhu (i ze zahraničí) - není nutné tedy nakupovat od několika různých dodavatelů

  • slevy oproti běžným (již tak výhodným) cenám

  • na přání provedeme softwarový audit  a hlídáme všechen software v legálním stavu

 

Proč odebírat od e-software.cz?

Jsme specialisti na software, dokážeme nabídnout vždy nejlepší možnou cenu, rychlou dodávku a "ušít" zákazníkovi na míru potřebné licence, tak aby utratil co nejmenší možnou částku a přitom pokryl co největší počet počítačů legálním software. Naše zkušenosti a výsledky v oblasti prodeje software jsou velké a proto se na nás čím dál více firem obrací s otázkou jak co nejvýhodněji nakupovat software - naši licenční specialisti Vám dokáží odborně poradit s jakýmkoli software. Již nejedné společnosti jsme dokázali navrhnout vhodný licenční model nákupu software a tím jim ušetřit nemalé finační prostředky.

Významným a pravidelně odebírajícím zákazníkům vydáváme zboží na fakturu se splatností.

 

Přizpůsobíme se Vám

V dnešním světě ISO a různých vnitrofiremních stanov je zapotřebí flexibility, naše firma je velmi flexibilní a přizpůsobí se i Vaším podmínkám a principům nákupu. Jsme schopni dodávat na základě smluv, různých typech objednávek (mailem, faxem, telefonicky, přes web...), platby je možné provádět převodem na účet, zálohovou platbou, dobírkou, online přes platební terminál, na splátky. Software dodáváme jak do ČR, tak do zahraníčí. Naše možnosti jsou neomezené a dokáží se přizpůsobit Vašim potřebám.

 

Co u nás můžete očekávat - komplexní servis

Zejména profesionální a vstřícný přístup, a to nejen v okamžiku prodeje zboží, ale také co se týče předprodejních informací, odborných rad, ale také odborný poprodejní servis. Naše zákazníky předčasně informujeme o blížících se expiracích licencí, nebo například doporučení o nákupu velmi výhodných licencí, nebo upgradech zdarma.

  
Co v ceníku nenajdete

Vězte, že náš ceník nemůže být vystaven, natož online aktualizován přímo na internetu. V naší nabídce je cca 100 000 různých softwarových produktů a licencí. Dodáváme software téměř všech výrobců software.

  
Software dodáváme firmám, školám, státním institucím... zkrátka všem

Nabízíme nejrůznější výhodné licence, multilicence, pro velké firmy licence Select. Pro školství nabízíme akademické krabicové verze, akademické multilicence a licence Select pro školství. Státním institucím a samosprávám dodáváme taktéž v licencích Select. Samozřejmě vždy dokážeme využít aktuálně nejvýhodnějších možností nákupu software a nabídnout zákazníkovi nejvýhodnější variantu nákupu - věřtě, že ne vdžy je např. licence Select nejvýhodnější.

 

Kontaktujte nás

Chcete nás kontaktovat? Chcete zaslat nabídku na software, chcete abychom se zúčastnili Vámi zadaného výběrového řízení na dodávku software, nebo se chcete informovat na cokoli co by Vás zajímalo ohledně software, nebo naší společnosti? Neváhejte, kontaktujte nás, u nás jste vítání.

Telefonicky: 
Telefon / FAX: 572 671 422 (asistentka)

Mobil: 731 61 61 60 (jednatel)

  
E-mailem:
esoftware@esoftware.cz

 

Poštou:

4Stars, s. r. o., Leoše Janáčka 180, 686 01 Uherské Hradiště

IČ: 26310791, DIČ: CZ26310791. Naše společnost je vedena u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 43035.

Bankovní účty: Komerční Banka, a.s. a Ebanka, a.s. vedené v CZK.

 

Magazín Slevy a výhody Jak nakupovat Obchodní podmínky Pro velkoodběratele Kontakty Mapa webu
Copyright and design 4Stars, s . r. o. 2005-2013
Naše projekty: Obleceni-next.cz | HotMode.cz